Alkatrész raktáros

Állásajánlat

Budapesti NISSAN márkakereskedés és szerviz agilis, kihívásokat kereső alkatrész raktáros munkatársat keres

Feladatok:

  • Alkatrész nagykereskedelemi partnerek kiszolgálása
  • Alkatrészek nagykereskedelmi értékesítése
  • Raktári készletek folyamatos vizsgálata
  • A javítóműhelyek teljeskörű kiszolgálása
  • Külső ügyfelekkel kapcsolattartás, ajánlatadás, számlakezelés
  • Aktív részvétel az időszakos és éves leltárak végrehajtásában

Elvárások:

  • Autós területen, alkatrész kereskedelmi pozícióban szerzett tapasztalat
  • Keresőprogramok ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Precíz, minőségi munkavégzés
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Alkalmazkodó képesség, csapatszellem
  • Önálló munkavégzési képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Fejlődési lehetőség
  • Munkaruha, mobiletelefon
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Kiemelkedő jövedelem

Kérjük, hogy magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, valamint motivációs levelét a info@nissancentrum.hu e-mail címre küldje meg nekünk.