Munkafelvevő

Állásajánlat

A NISSAN Centrum márkakereskedés és szerviz agilis, a kihívásokban is lehetőséget látó szerviztanácsadó - munkafelvevő munkatársat keres

Elvárások:

  • járműipari/technikusi végzettség vagy hasonló munkakörben szerzett 3 éves tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • kiemelkedő kommunikációs-, problémamegoldó készség

Feladatok:

  • szervizbe érkező ügyfelek kiszolgálása
  • árajánlatok, javítási kalkulációk készítése
  • műhelymunkák előjegyzése, javítást végző kollégák irányítása
  • munkafelvételi folyamathoz tartozó adminisztráció elvégzése

Előny:

  • angol nyelv társalgási szintű ismerete

Személyes kompetenciák:

  • Megbízhatóság
  • Proaktivitás
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Hiteles, határozott fellépés
  • Kiváló kezdeményező, kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Csapatban való együttműködés

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő jövedelem
  • Változatos és önálló munkavégzési lehetőség,
  • Hosszútávra tervezhető állás,
  • Jó csapat, és jó munkakörülmények.

Kérjük, hogy magyar nyelvű fényképes önéletrajzát, valamint motivációs levelét a csaba.gill@nissancentrum.hu e-mail címre küldje meg nekünk 2019.06.30-ig.